Ремонт смартфонів та планшетів

Ремонт смартфонів у Запоріжжі. Ремонт планшетів у Запоріжжі. Ремонт мобільних телефонів у Запоріжжі

Смартфони захоплюють планету. Як показують опитування, зараз смартфони є лідерами з використання людиною цифрових пристроїв. Адже і справді, багатьом вже важко уявити себе без смартфона в кишені. Смартфонами користуються скрізь і повсюдно: малюки, підлітки, дорослі та люди похилого віку. Адже це незамінний помічник у повсякденному житті. Насамперед це зв’язок, по-друге, розваги, по-третє, допомога у пошуку інформації та багато іншого.

Смартфони також ламаються та їх кількість у ремонтах на рівні з ПК та ноутбуками.

Чому ламаються смартфони та інші мобільні пристрої? Мій особистий рейтинг

1. Неправильна експлуатація – Розбиті екрани, влучення води, не робочі гнізда зарядки, тріснуті корпуси, виламані кнопки, самостійні прошивки тощо.

2. Забуті паролі – це окрема категорія, яка посідає друге місце за кількістю звернень. Хтось, колись, десь мені встановив пароль або створив обліковий запис, а мені друг/родич/знайомий порадив скинути телефон на заводські налаштування, а пароль я не пам’ятаю. Це досить часто історія. ЗАПИСУЙТЕ І ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ СВІЇ ПАРОЛІ ОБОВ’ЯЗКОВО!

3. Знос пристрою – це не підвладні людям обставини: заміна батарей, контролерів заряду та живлення, світлодіодів ліхтариків тощо.

4. Заводські дефекти – несправності материнської плати, процесорів, flash пам’яті (особливо Lenovo) тощо.